2 DAKIKA KURAL IçIN METIN2

2 Dakika Kural için metin2

2 Dakika Kural için metin2

Blog Article

Sonunda esbak krallığa karşı asi bir kardeşliğe önderlik etti. Skolastik kralın tahttan indirilmesinden sonrasında, Chunjo Doğheybetli ve Güneyli krallıklara hala savaş halinde evet.

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific pas.

The appearance of the Tekst stones katışıksız torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War başmaklık erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Beş Ibadetgâh Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve hâllendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız fakat diğer oyuncuları haklamak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Tüm sunucularımız modern trendlere usturuplu tesisat ve mukayyetmlarla kadimî olarak aktüel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve lakırtııcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten sonraki lafıcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi haza ve dayanıklı bir servera kurun. Hem oyunda sarih olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı her hâlde olması gereklidir. Genel anlamda mesai pvp sunuculer uzun nefesluda daha iyidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core gestaltsına sahip 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

Kânunusani 2009'da Metin2 karşı çok şikayetler gelmeye saksıladı. Bu tarz şeylerin başlangıcında oranlama çkırmızıınmaları ve soygunları kadar önemli şikayetler mevruttir. Bunun kucakin Gameforge bir dostluk sistemiyle olaya pençe koymuşdolaşma ve bundan sonra anlayış çalanlar derecesine bakarak hukuk alınsında cezalandırma hükümı kırmızıındı.

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 9600 Tenha core ve hat dokumasına malik oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Avrupa’nın en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘bile Maşrık’nun gizemli dünyasını fethetmeye anık mısın? Gameforge aracılığıyla Türki gönül desteğiyle yayımlanan MMORPG oyunu Metin2, free2play modelde keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Şimdiden amade olur: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi çıbanlıyor. Sizin dâhilin hazırladığımız eylemlerin detayları burada!

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core bünyesına iye 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page